TÜM HABERLER  
 
Öğrencilerimizin güvenliği için, okul önlerine hız kesici kasislerin montajına başladık.
19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun....
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk'tan "Gaziler Günü" münasebetiyle anlamlı ziyaret. Başkan Pamuk, Afrin gazisi Levent Yılmaz ve ailesini ziyaret ederek gaziler gününü kutladı, şükranlarını sundu.
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Gündoğdu Mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti, belediye olarak yapacağımız çalışmalardan bahsetti
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Mavioğlu ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk'u makamında ziyaret etti. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
İbadethanelerimize tadilat ve bakım desteğimiz devam ediyor. Huzurkent Ulu Camii boya ve tadilat çalışmalarımıza başladık.
İbadethanelerimize tadilat ve bakım desteğimiz devam ediyor. Huzurkent Ulu Camii boya ve tadilat çalışmalarımıza başladık.
YENİ EĞİTİM YILI HAYIRLI OLSUN.
Öğrencilerimizin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını sağlamak için tüm ekiplerimizle seferber olduk.
Okullara verdiğimiz destekler kapsamında; Karacailyas İlkokulu, Hacivat ve Karagöz Anaokulu, Huzurkent Kazım Karabekir İlkokulu-Ortaokulu ile Tevfik Sırı Gür Lisesinin bahçe düzenleme, çim biçme ve budama çalışmalarına başladık.
Vatandaşlarımızın isteği üzerine Sarıibrahimli mahallemizde yeni yol açma çalışmalarımıza başladık.
Daha yeşil bir Akdeniz için çalışmaya devam ediyoruz. Bağlarbaşı mahallemizde de yeni park yapımına başladık. Hayırlı olsun.
Sosyal belediyecilik anlayışımızla vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Dikilitaş mahallemizde evi yanan ailenin evlerinin onarımına başladık.
Önümüzdeki pazartesi açılacak olan okulların yeni döneme hazır olması için her türlü desteği vermeye devam ediyoruz.
İbadethane temizliği ve hijyen çalışmalarımız kapsamında Çilek mahallemizde bulunan Hz. Eyüp Camii ve Kur'an Kursu temizliği yapıldı. İlçemizde bulunan 105 cami, Kur'an kursunun temizliği periyodik olarak devam ediyor.
Cami bakım ve Onarımlarımız devam ediyor. Toplam 46 camimizin bakım ve onarımını gerçekleştirdik.
Okullarımıza ve eğitime verdiğimiz destekler hız kesmiyor. Kiremithane Mahallemizde bulunan Gazipaşa İlkokulunun ihtiyacı doğrultusunda, öğrencilerimizin faydalanabilmesi için okul bahçesine piknik masaları kuruldu.
Akdeniz'e bir park daha kazandırıyoruz. Gündoğdu Mahallesi Sakarya İlkokulu'nun yanında bulunan ve park olma vasfını yitiren yeşil alanda park yapım çalışmalarımız başladı
Kırsal mahallelerimizdeki çalışmalarımız kapsamında Aşağı Burhan mahallemizin arazi yollarında kaplama çalışmalarına başladık.
Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasına az bir zaman kala okullara verdiğimiz tadilat desteğimiz devam ediyor. Ekiplerimiz Hatice Uluğ İlkokulu ve Şehit Emrah Şahin Ortaokulunun boya ve tadilat çalışmalarını hızla sürdürüyor.
12345678910...