TÜM HABERLER  
 
Meclis Gündemi
Daha Yaşanabilir Bir Akdeniz İçin Çalışmalarımız Sürüyor
Başkan Gültak, Şevket Sümer Mahallesi Esnaflarımızı ve Vatandaşlarımızı Ziyaret Etti.
Başkan Gültak, Belediyemiz Tarafından Düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne Katıldı
Başkan Gültak, Gazipaşa İlkokulu'nda Düzenlenen 23 Nisan Etkinliğine Katıldı.
Başkan Gültak, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törene katıldı
Belediye Başkanımız M. Mustafa Gültak, BEKİRDE MAHALLESİ'nde vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret etti.
Belediye Başkanımız M. Mustafa Gültak, Seda ÖZTÜRK ve Yusuf MEMİŞ çiftinin düğün merasimine katılarak; ömür boyu mutluluk dileklerini iletti.
Belediye Başkanımız M Mustafa Gültak, Merhume Münevver GÖKMEN'in taziyesine katıldı. Allah Rahmet etsin, Mekanı Cennet olsun İnşallah.
Belediye Başkanımız M. Mustafa Gültak, Şevket Sümer Mahallemizde vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret etti. Başkan Gültak: "Bizleri sevgi ve samimiyetle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür eder; sevgi, saygı ve muhabbetle selamlarım." dedi.
Belediye Başkanımız M. Mustafa Gültak, yeni dönemin ilk toplantısını belediye personellerimizle gerçekleştirdi.
Tüm güzel dilekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Kutlamalarınızı çiçek göndermek yerine Mehmetçik Vakfı'na bağış olarak yapmanız beni çok mutlu edecektir.
Görevi başında geçirmiş olduğu kalp krizi sonrasında Şehit olan Gümüşhane İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent PEHLİVAN’a Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm emniyet teşkilatımıza başsağlığı diliyoruz.
HAYIRLI CUMALAR
Belediye Başkanımız Sayın M. Mustafa Gültak'a, hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri için gelen vatandaşlarımızın ziyaretleri devam ediyor.
Belediye Başkanımız Sayın M. Mustafa Gültak, hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri için gelen vatandaşlarımızı makamında ağırlıyor.
31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak Akdeniz Belediye Başkanlığı'na seçilen M. Mustafa Gültak, mazbatasını ilçe seçim kurulundan teslim alarak devir teslim töreninin ardından görevine resmen başladı.
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Yaşlılar Haftası Münasebetiyle Akdeniz Belediyesi olarak Evde Bakım Hizmeti verdiğimiz Feride Teyze ve Selah Amcayı evlerinde ziyaret etti.
ŞEVKET SÜMER GÜZELLEŞİYOR
Gerçek dostlar kromozom saymaz...
12345678910...