AKDENİZ BÜYÜK AÇILIŞA HAZIRLANIYOR!  
AKDENİZ BÜYÜK AÇILIŞA HAZIRLANIYOR!

* Başkan Pamuk, hazırlıkların son aşamaya geldiği Özgürlük Çok Amaçlı Mahalle Evi’ni ziyaret ederek, çalışmaları denetledi, Cuma günü gerçekleşecek açılışa Mersinlileri davet etti.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, belediye imkânlarıyla tarafından yaptırılan 11 Mahalle ve Taziye Evi, 14 Yeni Park ile 8 yeni spor tesisinin, Cuma günü yapılacak toplu açılışı öncesi, törenin yapılacağı Özgürlük Mahallesi Çok Amaçlı Mahalle Evi’nde süren son çalışmaları ve hazırlıkları yerinde denetledi.

Özgürlük Çok Amaçlı Mahalle Evi’ni denetlemesi esnasında belediye yetkililerinden bilgi alan ve bizzat tespit ettiği eksikliklerin tamamlanması yönünde talimat veren Başkan Pamuk, 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 18:00’de gerçekleşecek toplu açılış töreni ve ardından verilecek iftar programına tüm Mersinlileri davet etti.

Açılışa Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve birçok davetlinin katılacağını kaydeden Başkan Pamuk, “Tüm Mersinlileri, tüm hemşerilerimizi 8 Haziran Cuma günü yapacağımız açılış törenine bekliyoruz. Açılışın ardından da hep birlikte iftar programına katılacağız. Bu vesileyle Mersinli hemşerilerimizin Ramazan-ı Şerifi mübarek olsun” dedi.

Başkan Muhittin Pamuk, Özgürlük Mahallesi Çok Amaçlı Mahalle Evi’ne yaptığı ziyaret ve denetlemenin ardından, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait fidanlıkta bir takım incelemelerde bulundu. Pamuk, daha sonrasında ise parkta başlayan yenileme çalışmalarını yerinde incelemek üzere Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’na geçti.


HABERİN VİDEOSU