Başkan Aktaş: "Annelerimiz en büyük hazinemizdir"  

 

Başkan Aktaş: "Annelerimiz en büyük hazinemizdir"

 

Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, bütün annelerin anneler gününü kutlayan bir açıklama yayınladı.

 

Aktaş,"Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz; ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir. Annelerimize ilgimizi eksik etmeden, fazlasıyla hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak,her evladın görevidir" dedi.

 

Annelerin emeği ödenemez

Annelerin karşılık beklemeden çocuklarına verdikleri sevgi ve fedakarlıkların değerinin paha biçilmez olduğunu ifade eden Aktaş, dünyada anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir sevgi olmadığını dile getirdi.

Başkan Aktaş; "Annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin gülen yüzleri de bizim için çok değerlidir. Bu vesile ile bütün annelerin anneler gününü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum" diye konuştu.

 HABERİN VİDEOSU